1776m nad mořem

Fred v Lanovce

Dneska jsme se zajeli s Fredem podívat lanovkou, jak vypadá sníh na hoře Untersberg. Fred studuje v Aalborgu a tam takové hory nemají. Viditelnost byla tak 10 metrů, ale sněhu jsme si užili hodně, takže to stálo za to. O tom, jak to tam vypadá za slunečného počasí už jsme se stejně dozvěděli z letáku.

Nahoru s námi cestovala skupinka (asi) Indů, kteří pak těsně nestihli cestu zpět, takže pak na nás akorát mávali na rozloučenou… Nebo to tak nějak vypadalo. Ale věřím, že si tu další hodinku pěkně užili.

Na oběd jsme se stavili do Burger King a já jsem si troufnul na triple Whopper, což je teda pořádný hamburger s 333g masa, který se nedá moc dobře vzít do ruky, natož jíst. Spořádal jsem ho, upatlaný, a bylo mi pak akorát blbě. Taky jsem si tam málem zapomněl čepici, ale naštěstí jsem se pro ni vrátil, protože to by byla moc velká škoda.

Po odpolední práci na KiWi anotační komponentě mi hned poté, jak mi to začalo fungovat zavolal Fred (telefonem v pokoji se dají volat jiné pokoje, což by mě asi nikdy nenapadlo) jeslti bychom nezašli na kávu do vedlejší kavárny. V tu chvíli, kdy jsme vyšli, akorát přijížděl autobus a vystoupil Karsten, tak jsme pak místo do kavárny jeli do McDonalds, protože Karsten měl z cesty z Aalborgu hlad. Já jsem si dal McChicken menu. Nevím proč se mi to zdá, ale nějak mi zdejší McDonalds burgery připadají větší a hranolky hranolkovitější. Taky tu mají jiné speciality než u nás, na které jsem ovšem po tom dnešním Whopperu vůbec neměl chuť.

Je už trochu pozdě, zítra vstávám a doufám, že konečně budu dělat něco užitečného, takže jdu spát. Dobrou noc a sladké (mňam) sny!

Written on March 16, 2009