S Kate v Londýně

Kate & Camilla

Výlet do Londonýna byl bohatý na slavné lidi a hamburgery. Prakticky jsem tam nejedl nic jiného… (než hamburgery). Byly moc dobré a platilo se za ně předem.</p> Za slavné lidi se taky platilo předem, kromě těch, kteří se zadarmo nechali vystavovat v kočárech. Jeden takový pár si můžete prohlédnout na přiložené fotografii, také zadarmo. Na ty skutečně slavné stála u Union Chapel v Islingtonu obrovská hromada lidí. Protože to bylo v Anglii, hromada byla samozřejmě uspořádána do téměř pravidelné dvojsloupé fronty. Dal bych tady obrázek, ale místo na něj už jsem vyplácal Camillyniným sexy pohledem, takže pro frontu využijte vlastní představivost a pro portréty těch nejslavnějších – kombinace una Jonatána Coultna a dua Paula a Storma – youtube.

Koncert samotný byl úžasný opakovatelný zážitek, takže určitě si na ně přijdu zase. Jako kulturní to zážitek našeho výletu nebyl zdaleka jediný… Po čtvrt hodině v národní galerii jsme si na památku odnesli naprosto skvělou mapu londýnského metra (přesná kopie originálu visícího v metru samotném) a navštívili jsme také úžasný dům hraček Hamleys na Regent Street, kde jsme mohli shlédnout plyšáky rozmanitých živočišných druhů, kouzelné hůlky Harryho Pottera, a všech jeho přátel i nepřátel, akční figurky všech jedenácti Doktorů, kouzelné létající víly a bagr.

Ale teď už zpět k jídlu. Kromě zmíněných hamburgerů musím zmínit sušenky Cadbury, ochutnali jsme je v karamelové a „crunchy“ verzi a obě jsou luxusní, polité mléčnou Cadbury čokoládou a stojí za to…

Svůj poslední ostrovní hamburger jsem si dal na Heathrow terminálu 1 v Giraffe a byl bezva…  to už jsme měli plné zavazadlo čokolády a to je vždycky fajn pocit… Tak nashle příště a když budete náhodou čekat někde na letišti, nezapomeňte na to hlavní!

Written on June 19, 2011